פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עורך דין פלילי בחדרה

לתיק פלילי יכולות להיות השלכות המתבטאות בביטול רישיון נשק, אי-קבלה למשרה או קידום אליה, הגבלות עסקיות ובתרחיש הגרוע יותר גם קנסות ומאסר בפועל!

אל תשאירו מקום לצ'אנס במשפט, גם אם אתם בטוחים בחפותכם - היעזרו בסניגור על מנת לצאת מהסבך אליו נקלעתם. ייתכן מאוד ותבחרו כמו תושבים רבים מהמרכז להרחיק עד חדרה על מנת להיעזר בשירותי משרד עורכי הדין "אוהד מגורי"

עורך דין פלילי בשרון
גם אם עורך-דין התמחה במשרד גדול והוא בקיא וכל פרט בפרט בחוק - אין זה אומר בהכרח שידע לעמוד מול בית המשפט ולעזור ולהטות את ההכרעה של השופט, על מנת לזכותכם! עורך דין פלילי צריך גם לדעת ולהכיר את המערכת מבפנים, מול גופי החוק כמו המשטרה למשל, בין אם בהקשר של עבירה כלכלית כמו הלבנת הון וכיוצא בזה. מול בתי המשפט הכבירים בחדרה לא כל עורך דין פלילי בשרון יכול לבצע את המלאכה - עורך-דין אוהד מגורי הוא בעל רקע וניסיון עתיר שנים, בעל המלצות נכבדות ומשרדו עזר זה רבות ללקוחותיו בתחומי הפליליים השונים!

תיק פלילי סגור
גם במקרים בהם נסגר תיק פלילי, אם מחוסר עניין לציבור או בגלל סיבה אחרת (ולא משנה אם מדובר בהקשר של הגשת תלונה במשטרה מבת הזוג או שוב - כל עילה אחרת), ניתן למצוא שהעובדה שהתיק נסגר לא בהכרח אומר שהחיים יהיו מעתה יותר קלים למזוכה. לעתים, תיק פלילי יכול לגרום לביטול רישיון נשק או לאי-קידום בדרגה במשרה ביטחונית! על מנת להמשיך ולקיים סדר אורח חיים תקין, כדאי ולנסות להתייעץ עם עורך דין פלילי אשר בקיא בתחום על מנת להתגבר על הבריקדה הזו.

זיכוי בבית המשפט 
גם אם בידיכם לא מעט עדויות, הן מפי עדי ראייה או באמצעות הקלטות למשל, לא תמיד זה הדבר אשר יכול להכריע במשפטכם - הרבה פעמים יש צורך גם באדם אשר יכול לייצג אתכם ולהציג את הדברים בדרך הטובה ביותר בשבילכם, שבעזרתה תוכלו להיות מזוכים מחמת הספק: לשם כך יש צורך בעורך-דין לענייני פלילים המנוסה דיו כדי לעזור בעניינכם, ובזאת משרדו של מגורי עוזר למאות לקוחות זה שנים, בשרון ובחדרה בפרט..
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן