פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

משרדי עורכי דין בחדרה

סניף השרון של משרד עורכי-דין מגורי כאן לשירותכם! עצם הקרבה לבית המשפט באזור, מעמידה יכולת אסטרטגית למשרדנו להיפגש עמכם ולדון במקרים רבים, ללא הצורך להקריב את זמנכם היקר לדברים שוליים כמו פקקי תנועה

אוהד מגורי - עו"ד בעל מוניטין עשיר בהצלחות משפטיות, גם במקרים שבהם נראה היה שלא ניתן היה לזכות באותו משפט לטובת לקוחותיו!

משרד עורכי דין בשרון
אוהד מגורי ומשרדו, פועלים זה רבות על מנת לעשות צדק משפטי עם הנאשמים או התובעים במגוון של תחומים כמו תחום המשפט הפלילי, תחום ההוצאה לפועל וענייני תעבורה בין השאר. הייצוג יכול להינתן על ידי עורך דין מגורי או מי מטעמו, וזאת על מנת לנסות להחזיר את המיוצג בתיק, לשגרה יומיומית טרם קרות המקרה המשפטי אשר נתקל בו בעל כורחו. המקרים מיוצגים הרבה פעמים בבית משפט השלום בחדרה, בבית המשפט לענייני משפחה, וכמו כן ישנה גמישות גאוגרפית לשירותי הייצוג המשפטי מטעם משרד עו"ד מגורי מעבר לכך.

עורך דין פלילי בשרון
לקוח אשר מואשם בעבירה פלילית חייב להיות מיוצג על ידי עורך-דין מוסמך בתחום, הן מטעם הסניגוריה הפרטית או לחלופין מטעם מהגזר הפרטי! באזור השרון ניתן למצוא אמנם עורכי דין לא מעטים אשר מתמחים בתחום, אך לא כולם מכירים את הביורוקרטיה מבפנים ולכן במקרים סבוכים כמו האשמה בפלילים, יש צורך  לקחת עורך-דין אשר מיומן ומודע להלך העניינים בחדרי החקירות בנוסף, כמו גם בזירת בית המשפט. משרדי עורכי דין בחדרה של מגורי אם כך, יכול לענות לאותם קריטריונים בעלי חשיבות עליונה!

עורך דין הוצאה לפועל חדרה
לעורך הדין אשר עוסק בתחום ההוצאה לפועל יש חשיבות לא מעטה, שכן המקרים המוצגים בו יכולים לעתים להיות מורכבים ביותר, למרות שלעתים הפתרון אשר ניתן עליהם היא פשוט יחסית מכיוון שההיכרות והניסיון עם אותו גוף כבר מוכרת לאותו מומחה. עו"ד לענייני הוצאה לפועל יכול לעקוף את הסיבוך הביורוקרטי ביתר קלות וכן לתת מספר רב של שירותים גם לצד החייבים וגם לצד הזוכים, בין היתר כמו: ביטול עיקולים, איחוד תיקים, כינוס נכסים וגביית מזונות ללמען האישה וילדיה.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן