פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

ייעוץ משפטי תעבורה

עבירות תעבורה הן כאלה המתבצעות תוך שימוש ב"דרך". זה יכול להיות אופנוע, רכב, משאית, אופניים ואפילו בתור הולכי רגל. ניתן לחלק את עבירות התעבורה לקלות ולחמורות כאשר הענישה נעשית בהתאם לדרגת העבירה ותוצאות המקרה

העונשים הם רבים ויכולים להיות החל מקנס כספי, דרך פסילת רישיון ועד למאסר בפועל. אם הואשמתם בעבירת תעבורה תוכלו להתייעץ עם משרד עו"ד מגורי, שהוא בעל מומחיות ונסיון בעבירות תעבורה, ולבדוק מהם סיכוייכם להקלה בעונש או לביטולו.

ייעוץ משפטי לביטול נקודות על עבירות תנועה
שיטת הנקודות בה נוהג משרד התחבורה היא שיטה לפיה ניתנות נקודות לחובתו של נהג שעבר על חוקי התנועה. כל עבירת תעבורה "מתומחרת" במספר הנקודות הנרשמות לחובתו של הנהג. כאשר נהג צובר סכום מסוים של נקודות שליליות הוא נתקל במגוון אמצעי ענישה. זה יכול להיות דרישה לביצוע שיעורי "נהיגה מונעת" וזה יכול להיות גם פסילת רישיון. בעזרת עו"ד מקצועי ומומחה בדיני תעבורה תוכלו לבדוק האם וכיצד ניתן לבטל את הנקודות העומדות לחובתכם.

עו"ד עם נסיון בביטול פסילת רישיון
עונש של פסילת רישיון ניתן לא פעם כאשר נהג מבצע עבירת תעבורה. זה יכול להיות בשל נהיגה בשכרות, אי ציות לחוקי התנועה ועוד. לפסילת רישיון יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת עבור נהגים ולפגוע קשות בשיגרת היום-יום שלהם. אם ביצעתם עבירת תנועה וקיבלתם עונש של פסילת רישיון מומלץ שתתייעצו עם עורך דין מומחה לעבירות תנועה כדי שזה יבדוק מהן האפשרויות העומדות בפניכם והאם ניתן לבטל את רוע הגזירה.

איך מבטלים קנסות כספיים על ביצוע עבירות תנועה
אחד מאמצעי הענישה העומדים לרשות רשויות החוק הן הטלת קנסות כספיים. גודל הקנס תלוי בסוג העבירה וחומרתה. נהגים שמוטלים עליהם קנסות כספיים בגין קנסות כספיים עשויים למצוא את עצמם עומדים בפני דרישה לשלם סכומים גדולים ביותר. ברגע שמוטל על נהג קנס כספי ביכולתו לערער על העונש ולגרום לביטול הקנס. במצב זה כדאי להסתייע בשירות ייעוץ משפטי מעו"ד מומחה בדיני תעבורה ולבחון מהן דרכי הפעולה האפשריות.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן