פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עורכי דין לענייני הוצאה לפועל

אין ספק שהסיבות לפתיחת תיק בהוצאה לפועל הן לא מעטות ונראה שהכרזה על פשיטת רגל היא צעד של אין מנוס. לפני שאתם מחליטים לקחת החלטה שבדיעבד תתגלה כפחות טובה מבחינתכם, עורכי דין לענייני הוצאה לפועל יכולים לעזור לכם לבחור באלטרנטיבות יותר רלוונטיות

לפני שנה הכסף זרם, ופתאום נקלעתם למצב שהעסק לא מתפקד; האישה החלה בהליך גירושין ואתם מצאתם עצמכם חייבים בתשלום מזונות - אין ספק שהסיבות לפתיחת תיק בהוצאה לפועל הן לא מעטות ונראה שהכרזה על פשיטת רגל היא צעד של אין מנוס. לפני שאתם מחליטים לקחת החלטה שבדיעבד תתגלה כפחות טובה מבחינתכם, עורכי דין לענייני הוצאה לפועל יכולים לעזור לכם לבחור באלטרנטיבות יותר רלוונטיות!

מחיקת חובות 
לאור המצב הבלתי נסבל של חייבים רבים שלא לעמוד בחובותיהם, מצאה הממשלה לנכון לחוקק חוק אשר אמור להקל עמם: מדובר אם כן על "חוק השמיטה", אשר אמור להיטיב עם האזרח ולמחוק את חובותיו השונים. התנאים על מנת לעמוד בזכות למחיקת חובות הם בין היתר אי-חבות לנושה על סכום העומד על פחות מארבע אלף שקל, ושהחוב בסך הכולל עומד על פחות משמונה מאות אלף שקל. עורך דין העוסק בתחום ההוצאה לפועל יכול לייעץ לכם לבצע תהליך כזה או אחר בהתאם לפרמטרים אשר תציינו בפניו בהקשר למצבכם הכלכלי.

פריסת חוב מזונות בהוצאה לפועל
כאחד מיני סוגי תיקים רבים אשר נפתחים נגד חייבים בהוצאה לפועל, גם תיק חוב בגין מזונות יכול ליצור תסבוכת לא פשוטה מבחינה כלכלית ונפשית - אחד מהצעדים הללו על מנת להקל לפחות במעט על החוב היא דרך הסדר תשלומים. הפריסה אם כן היא בעלת אינטרס גם לצד החייב וגם לצד הזוכה וגם על מנת לא לגרום לחייב להפוך לחסר יכולות מבחינת עמידה בתשלומים, שכן אז הוא יכול להפוך לנטל כלכלי על גורמים אחרים. למרות זאת, לא תמיד הליך זה הוא פשוט ומהיר מבחינת בגורמים המשפטיים ולכן רבות מהפעמים שעורכי דין לענייני הוצאה לפועל יכולים לעזור לקדם הליכים אלו לטובת החייב.

עורך דין לאיחוד תיקים
במידה ואתם מוצאים את עצמכם בחובות מול מספר נושים, והם פתחו נגדכם תיקים שונים בהוצאה לפועל, ניתן גם לאחד את אותם תיקים על מנת לגרום לסדר נפשי וכלכלי, בעניין מורכב זה. למרות שמדובר בתיקים בנושאים כספיים גרידא ולא משכנתה או מזונות, רעיון איחוד התיקים יכול לעזור בעיכוב ההליכים וניתן להבין באופן יותר ברור ומפורש מתי תסתיים תקופת החובות עד לסיומן כליל כתוצאה מכך - על אחת כמה וכמה משום שהחובות נפרסים על פני תקופת זמן, לפי גובהו של החוב. סך התשלומים החודשי מכלל התיקים נפרש על פני שלוש אחוז, לאחר אישורו.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן