פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עורך דין לסגירת תיק פלילי

משרד עו"ד אוהד מגורי מטפל בסגירות של תיקים פליליים ולא פעם בעבר הצליח להביא לניקוי מוחלט בטרם הוחלט על הגשת כתב אישום

תיק חקירה פתוח הוא תיק שעדיין לא הוחלט בעניינו כאשר סגירת התיק פירושה הפסקת החקירה ועיסוק בתיק ללא העמדה לדין של החשוד. סגירה של תיק פלילי תעשה מסיבות שונות כאשר חלק מהן הן: חוסר עניין לציבור, חוסר בראיות או היעדר אשמה.

מהו תיק פלילי?
תיק פלילי הוא תיק הנפתח על-ידי המשטרה נגד אזרח במקרה שיש חשד לעבירה פלילית כלשהי. פתיחת תיק אינה מהווה גזר דין סופי שכן הוא יכול להיסגר בכל עת במידה והנאשם יענה על אחת מהדרישות לסגירת תיק פלילי. במידה ונפתח נגדכם תיק שכזה חשוב ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בפלילים כדי שביחד תוכלו לפעול במהרה לטובת סגירתו של התיק.

השלכות הרשעה בתיק פלילי
במקרה שאתם אזרחים נורמטיביים מן השורה הרשעה בתיק פלילי עשויה לפגוע בכם. הרשעה יכולה להוביל לפגיעה  בשמכם הטוב ובמוניטין שלכם,  בסיכוייכם להתקבל למקומות עבודה שונים ועוד ועוד. על אף שההשלכות בהרשעה פלילית הן מרחיקות לכת ברוב המקרים, זכרו כי ביכולתכם לסגור את התיק כך שהוא יימחק ולא יהיה לו זכר.

סגירת תיק לנאשמים ללא עבר פלילי
אזרחים אשר נפתח נגדם תיק פלילי והם אינם בעלי עבר פלילי עשויים להצליח יותר בקלות לסגור את התיק נגדם. העובדה כי זה התיק הראשון שנפתח אי פעם נגדם עשויה לפעול לטובתם.  כמובן שהדבר מותנה תמיד בסוג העבירה והנסיבות ולא בכל מקרה העובדה שאינכם בעלי עבר פלילי תשרת אתכם.

משרד עו"ד מגורי אשר נמצא בחדרה הוא בעל נסיון רב בתחום הפלילי ובתחומים נוספים וישמח לעמוד לשרותכם בנסיון לסגור את התיק הפלילי.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן