פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עיכוב הליכים בהוצאה לפועל

אם אתם מחפשים עורך דין לעיכוב הליכים בהוצאה לפועל כנראה ששעון החול מולכם הולך ואוזל, המצב המלחיץ והבלתי אפשרי כמעט בו יודע אדם כי עומדים להינקט נגדו צעדים מגבילים מחייבים התערבות של עורך-דין מומחה על מנת להקל ולו במעט על הסבל הצפוי.

ישנם מספר מקרים בהם נפתח תיק הוצאה לפועל: במקרה של אי תשלום מזונות, במקרה של חובות לנושים פרטיים כמו משכירי דירות, כאלו המוכרים דבר מה בבעלות פרטית, בנקים מסחריים אשר לא עמדתם בתשלומי המשכנתה אליהם בין היתר, וכיוצא בזה. ישנם כמה דרכים על מנת לגרום לעיכוב הליכים בהוצאה לפועל בחלק מהמקרים אלו אשר בדרכים המשפטיות המקובלות.

הגשת ערעור על הוצאה לפועל
הליכי הבעת התנגדות על מנת לגרום לעיכוב הליכים בהוצל"פ יכולים להיות בעזרת טענת "פרעתי", אשר אומרת שהחייב למעשה פרע את חובו והוא מגיש התנגדות זו באמצעות עו"ד, בפני הרשם. דבר נוסף שניתן לעשות הוא בעצם לעמוד בחקירת יכולת - זו יוזמתו של הרשם ברגע שהחייב בא מולו בדין ודברים: משמעותה של החקירה היא בעצם להראות שהחייב מוגבל באמצעים כלכליים, ולכן מתקשה לו לפרוע את חובו.

הגבלות של הוצאה לפועל
במקרה של חמיקה מתשלום לנושים, או במקרה של אי-התייצבות מצידו של החייב לחקירת יכולת למשל. רשאים רשויות החוק להטיל הגבלות שונות עליו, על פי כל דין וביניהם: עיקול מקרקעין, הגבלה על בעלות חברה, הגבלה על החזקת ו/או חידוש דרכון כולל מניעת יציאה מהארץ, אי-חידוש רישיון נהיגה ומנע לשימוש בכרטיסי אשראי. תוך פרק זמן קצוב ניתן להביע התנגדות לאותם מהלכים, ואז עו"ד מומחה להוצל"פ בנושא יכול לעזור ולקדם את העניין לטובתכם ואף לעזור לכם לבטל חלק מאותם מהלכים.

מה זה צו תשלומים?
למעט במקרה של תיק מזונות, יכול להגיש החייב להגיש בקשה לצו תשלומים, אשר תוכנו מציין למעשה שאותו חייב מעוניין לפרוס את החוב הכספי לתשלומים. זוהי פעולה אשר מציינת שהחייב מכיר בחוב ואינו מתנגד לו. לצו התשלומים מתווסף טופס מנדטורי של כתב וויתור סודיות, ואת שניהם יש לתת לרשם ההוצאה לפועל. עורך-דין מיומן יכול לעזור בהפחתת התשלום החודשי בהגשת צו תשלומים.

משרד עו"ד מגורי מחדרה צבר נסיון רב בתיקי הוצאה לפועל ובניהול והגשת בקשות לעיכוב הליכים בהצלחה יתרה.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן