פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עבירות סמים עורכי דין

אז עישנתם ג'וינט קטן עם החבר'ה, חשבתם שזה בקטנה וכולם עושים את זה ואז- נתפסתם ע"י שוטר...

קודם כל ולפני הכל כדאי שתקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה לעבירות סמים. לא סתם אנחנו מתעקשים שהייעוץ הזה יהיה כמה שיותר מוקדם, משום שהוא בהחלט יכול למזער נזקים ובמקרים מסויימים אף למנוע עונשים כבדים. עו"ד אוהד מגורי בקיא בתחום עבירות סמים ומטפל בלקוחותיו ביסודיות ובמקצועיות.

עבירות סמים ענישה
נכון שהרשות למלחמה בסמים מנסה להנהיג מדיניות מקלה יותר בכל נוגע לעישון סמים בכמות קטנה, אך אנחנו עדיין לא אמסטרדם. זה אומר שאם תיתפסו, גם אם ברשותכם כמויות קטנות, אתם צפויים לעונשים. העונשים על עבירות סמים משתנים בהתאם לחומרת העבירה אך יכולים לנוע בין קנס, רישום פלילי ועד לתקופות מאסר בפועל.

עו"ד לעבירות סמים בחדרה והסביבה
עישון סמים בכמויות קטנות הוא דבר המתקיים כמעט בכל הארץ. מערכת החוק מודעת לשכיחות העניין ובכל זאת, כאשר היא תופסת את העבריינים ביכולתה להטיל עליהם את העונשים הקבועים בחוק הסמים. עו"ד אוהד מגורי, הפועל בחדרה והסביבה וגם בכל הארץ, מיצג נאשמים בתחום הסמים. שנים של נסיון ושימוש בכלים משפטיים מתוחכמים הם שמאפשרים לו לדאוג לאינטרסים של הלקוחות שלו אל מול מערכת החוק.

עו"ד לייצוג עבירות סחר בסמים
בעבירות של סחר בסמים המשטרה בדר"כ לא מגלה סלחנות. אם במקרים עישון והחזקת כמויות קטנות היא עוד יכולה להקל בעונש, הרי שכן זה יהיה מורכב יותר. עבירות סחר בסמים נחשבות לעבירות סמים חמורות שהעונשים עליהן עשויים להיות כבדים מאוד. במקרים מסוג זה יש לפנות לעו"ד מומחה בטיפול בעבירות סחר בסמים בכדי שזה ינהל את התיק בחוכמה ובמקצועיות.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן