פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

מניעה מהגשת כתב אישום

עומדים לפני הגשת כתב אישום לפניכם כל האפשרויות הקיימות בכדי להשיב את המצב לקדמותו ע"י מניעת הגשתו

אין ספק לגבי כך שהגשת כתב אישום גוררת עימה השלכות חמורות לגבי הנאשם. זה יכול לשנות את חייו מן הקצה אל הקצה ולשים לו מכשולים רבים בדרכו. האם יש מה לעשות כדי למנוע הגשת כתב אישום ? בהחלט כן! ישנם מספר צעדים שתוכלו לבצע על מנת להימנע מכך ועל מנת לשנות את גזירת הגורל הבעייתית הזו שנקראת כתב אישום. עו"ד אוהד מגורי ישמח להציג בפניכם את האפשרויות הקיימות במקרה שלכם וללוות אתכם לכל אורך הדרך.

איך מבטלים כתב אישום?
ביטול של כתב אישום בעיתוי מסוים יכול להוביל לסיום ההליך המשפטי מבלי לגרור פגיעה בנאשם. ישנם שני מקרים עיקריים בהם בית המשפט יבטל את כתב האישום כאשר הראשון יתרחש במקרה בו שני הצדדים מסכימים על ביטולו. המקרה השני יתרחש כאשר ביהמ"ש יקבל את טענות הנאשם ויהיה סבור לצדקתן. במקרה זה יבוטל כתב האישום גם אם התביעה תתנגד לכך.

עו"ד לביטול כתב אישום
כשפועלים בניסיון לבטל כתב אישום מומלץ להיעזר בעו"ד בעל מומחיות ונסיון בתחום הפלילי. עו"ד פלילי מקצועי מכיר את הטכניקות והכלים המשפטיים שיכולים להוביל לביטול כתב האישום. עו"ד אוהד מגורי בעל ניסיון רב בביטול כתבי אישום ויוכל לבחון את סיכויי ההצלחה במקרה שלכם. אל תעברו את זה לבד! לליווי מקצועי בהכרח ישנה משמעות במקרה של ניסיון לביטול כתב אישום.

מחיקת כתב אישום
מחיקת כתב אישום או חזרה מכתב אישום הם המצב האידיאלי לפיו נפסקים כל ההליכים המשפטיים שהחל כנגד נאשם והמצב חוזר לקדמותו. המצבים בהם ביהמ"ש יחליט על חזרה כתב אישום ומחיקתו הם ספציפיים ביותר, אך הם בהחלט קיימים. בואו להתייעץ במשרד עורכי הדין של אוהד מגורי וביחד נבחן את כל האפשרויות הקיימות למחיקת כתב האישום.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן