פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

איך מוציאים צו הרחקה?

הוצאת צו הרחקה זהו תהליך שמלווה לעיתים בבירוקרטיה מעייפת, אולם בסופו צפוי מבקש הצו להנות משקט ומשלווה. אדם שסובל מהטרדות חוזרות ונישנות, מאיומים או מכל דבר שמפר את שלוותו, רשאי לבקש הוצאת צו הרחקה על מנת להרחיק את האדם שמאיים עליו או מטריד אותו. על מנת לסיים את תהליך הוצאת הצו כמה שיותר מהר, ועם כמה שפחות עיכובים, מומלץ לפנות לעו"ד בכדי שזה ילווה אתכם בתהליך

משרד עו"ד בחדרה של אוהד מגורי ישמח לעמוד לצידכם ולעשות את המיטב כדי שתצליחו להשיב את השקט לביתכם.

צו הרחקה במשטרה
כדי לקבל צו הרחקה כנגד האדם שמטריד אתכם, קודם כל יש להגיש תלונה במשטרה. המשטרה תבדוק את התלונה ובמידת הצורך, ולפי שיקוליה, תוציא צו הרחקה כנגד האדם המטריד. צו הרחקה שניתן במשטרה הוא בדר"כ בעל תוקף זמני ועל מנת להאריך אותו יש לפנות לבית המשפט. עו"ד מקצועי ומיומן יסייע לכם בכל ההתנהלות המורכבת של הוצאת צו הרחקה מכל סיבה שהיא.

צו הרחקה בית משפט
כאמור גם המשטרה וגם בית המשפט רשאים להוציא צו הרחקה לאדם המטריד או מאיים על אדם אחר. כאשר ישנה בקשה לבית המשפט להוצאת צו הרחקה או צו הגנה, יתקיים בדר"כ דיון במעמד שני הצדדים. בית המשפט עשוי להיות מקום מאיים עבור אנשים נורמטיבים שלא בילו בו מעולם, ולכן לאלו שהוצא נגדם צו הרחקה בבית משפט ,או כאלה המבקשים להוציא צו שכזה לאדם אחר, מומלץ להיעזר בעורך דין שילווה אותם בכל השלבים המשפטיים.

צווי הרחקה במעמד צד אחד
צו הרחקה במעמד צד אחד זהו למעשה מעין צו "חירום". הכוונה היא שהמשטרה או בית המשפט רשאים להוציא את צו ההרחקה גם מבלי לשמוע את שני הצדדים. מספיק להם לשמוע רק את הצד המתלונן, ובמידה והם חשים כי יש איום ממשי, ביכולתם להוציא צו הרחקה לצד המאיים. צו הרחקה במעמד צד אחד יינתן לרוב לתקופה של מקסימום 7 ימים כאשר לאחריה יתקיים דיון במעמד שני הצדדים.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:ohad@magori.co.il
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן