פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

בקשה לביטול צו הרחקה

זה נכון שמשפחה היא הגורם שאמור להגן עלינו הכי הרבה. היא המקום החם והאוהב שמקנה שקט, ביטחון ושלווה. אך יש פעמים שהמצב מתהפך ובן משפחה שאמור להיות הדבר הכי בטוח הופך לדבר המאיים ביותר

יש מה לעשות! אין שום סיבה להרגיש חוסר ביטחון מצד בן משפחה, שכן או כל אדם קרוב אחר. צו הרחקה נועד בדיוק למטרה זו. להגן עלינו מהקרובים עלינו, אלו שכשלו בתפקידם ובמקום לגונן עברו לצד המאיים.

מהו צו הרחקה?
צו הרחקה  הינו אמצעי חוקי שנועד להגן על אדם מסויים. הוא ניתן כאשר ישנו איום ממשי על אותו אדם ורק צו שכזה יכול להשיב לו את תחושת הביטחון. ישנם סוגים שונים של צווי הרחקה בניהם צו למניעת אלימות במשפחה, צו למניעת הטרדה, צו הרחקה מנהלי ועוד. כאשר מוציאים למישהו צו הרחקה זה אומר למעשה שהוא אינו יכול להתקרב בכלל לאדם שעבורו הוא מהווה איום.

איך מבטלים צו הרחקה
לביטול צו הרחקה , בדיוק כמו למטבע, יש שני צדדים. ישנו מצב בו הצד שביקש את צו ההרחקה ירצה לבטלו,  או מצב הפוך בו הצד שהורחק ינסה לפעול לביטול הצד. גם במקרה הראשון וגם במקרה השני יש להתייעץ עם עו"ד מומחה לצווי הרחקה. הוא יוכל לאמוד את סיכויי הצלחת הבקשה ולמנוע עוגמת נפש מיותרת.

עו"ד לביטול צו הרחקה
משרד עו"ד אוהד מגורי עוסק בייעוץ משפטי ויצוג במקרה של מתן צווי הרחקה. למשרדנו כל הכלים והטכניקות המשפטיות הדרושות בכדי להתנהל בתיק בחוכמה ובמקצועיות. אל תעברו את זה לבד! מצב בו יש צורך בצווי הרחקה הוא מצב רגיש ויש לנהל אותו בחוכמה.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:ohad@magori.co.il
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן